A2 CROSS

O nas

Tu zaczyna się przygoda!

A2 CROSS to skrzyżowanie dwóch pasji. Jesteśmy zapaleńcami, którzy łączą sztuki wizualne z jazdą w terenie. A2 CROSS to również nazwa pierwszego wspólnie organizowanego przez nas rajdu w Strykowie.
Pasje siłą rzeczy przekładamy na życie prywatne i zawodowe. Zajmujemy się organizacją imprez o charakterze sportowym i turystycznym, relacjami filmowymi i zdjęciowymi z rajdów 4x4. Nasze opisy i zdjęcia możecie oglądać m.in. w magazynach OFF-ROAD.PL i Auto Świat 4x4. Mamy przyjemność zajmować się serwisem prasowym tak duzych imprez jak MT Rally. Mamy nadzieję, że nasze działania propagują kulturę jazdy w terenie.
W naszej ofercie znajdziecie:
• Organizacja imprez 4x4 o charakterze sportowym (rajdy, wyścigi, przeprawy).
• Pokazy możliwości aut terenowych (np. dla dealerów samochodów 4x4), off- road taxi, eventy, akcje promocyjne.
• Wyprawy krajowe i zagraniczne z doświadczonymi przewodnikami.
• Testy i porady przy zakupie aut 4x4.
• Realizacje indywidualnych pomysłów z dziedziny OFF ROAD

Maciej Piąsta

Dziennikarz, fotoreporter readkcji Auto Świat 4x4. Kierowca rajdowy, amator i pasjonat off-roadu. Od kilku lat z sukcesami startuje w ogólnopolskich imprezach 4x4. Na jego koncie są m.in. wygrane w rajdach "Wehikuł 4x4" i puchar za 3 miejsce w najdłuższym polskim maratonie "MT RALLY" w 2009 roku.

Bartek Księżak

Współzałożyciel klubu Łódź 4x4, należącego do łódzkiego PZM.
Od 17 lat pasjonuje się off-roadem - kierowca i organizator imprez, sędzia rajdowy, fotograf, licencjonowany ratownik drogowy. Od zawsze zawodowo związany z motoryzacją