A2 CROSS

”W Gruncie Rzeczy”… START!

„W Gruncie Rzeczy... Parzęczew”to impreza plenerowa dla użytkowników i pasjonatów samochodów terenowych wszystkich marek.

Zapraszamy Was na rajd, który organizujemy 14 lipca 2012.

Impreza odbędzie się na terenach prywatnych (OS-y) i drogach publicznych, z podziałem klas na dwa stopnie trudności:

klasa SPORT skierowana jest do właścicieli pojazdów przygotowanych do krótkich przepraw wodnych, przydatna też może być wyciągarka.
klasa CROSS skierowana jest do właścicieli pojazdów seryjnych, którzy jeszcze nie zabrali się za modyfikację swoich maszyn.
Do pokonania jest około 100 km w okolicach Łodzi. 90% tras wytyczonych jest po drogach gruntowych. Mamy dla Was nowe trasy i pomysły na odcinki specjalne. Przyjmowanie załóg rozpoczynamy o godzinie 9.00 w Motor-Barze we wsi Grunwald koło Aleksandrowa Łódzkiego. Gwarantujemy jak zawsze dobrą zabawę i przyjazną atmosferę - zapraszamy.
Zgłoszenia w formie mailowej prosimy wysyłać na adres kontakt@a2cross.pl Zgłoszenie powinno zawierać dane kierowcy i pilota, markę samochodu, preferowaną klasę SPORT/CROSS oraz numery telefonów do kierowcy i pilota. Wpłaty przyjmujemy w dniu imprezy, koszt uczestnictwa jednej załogi (samochód + kierowca + pilot) to 250 zł. W cenę uczestnictwa wliczone są ciepłe posiłki dla 2 osób i pamiątkowe zdjęcie dla każdej załogi.
zapraszamy
zespół A2 CROSS